- TP-Link

Цена
€58 99 / 115 37 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Интерфейс | Ethernet |
| Wi-Fi стандарт | Wi-Fi 6 (ax) |
| Честотни ленти | Dual Band |
| Максимална скорост (Mbps) | 3000 |
| Тип антена | Вградена |
| Брой антени (count) | 4 |
| Bluetooth | Не |
| MU-MIMO | Да |
| WPA3 поддръжка | Да |
| Тегло | 0.45кг |
TP-Link RE700X AX3000 Wi-Fi 6 Удължител на обхват
Премахнете мъртвите зони и се насладете на изключително бърз и надежден Wi-Fi в целия дом с TP-Link RE700X. Благодарение на Wi-Fi 6 технологията, този удължител осигурява скорости до AX3000, намалява закъснението и поддържа повече устройства едновременно.
Ключови Предимства
- Wi-Fi 6 Скорост — Изживейте скорости от ново поколение до 3 Gbps с OFDMA и 1024-QAM за по-плавно стриймване и игри.
- OneMesh Съвместимост — Създайте безпроблемна мрежа, когато се комбинира с OneMesh рутер, с едно силно Wi-Fi име в целия дом.
- Gigabit Ethernet Порт — Свържете кабелни устройства като конзоли или Smart TV за безпроблемна производителност.
- Лесна Настройка — Натиснете бутона WPS за моментална връзка или използвайте приложението TP-Link Tether за насочена настройка.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Wi-Fi Стандарт | Wi-Fi 6 (ax) |
| Честотни Ленти | Dual Band |
| Максимална Скорост | AX3000 (2402 Mbps на 5 GHz + 574 Mbps на 2.4 GHz) |
| Интерфейс | 1x Gigabit Ethernet Порт |
| Тип Антена | Вградена |
| MU-MIMO | Да |
| WPA3 Поддръжка | Да |
| Размери | 99 x 72 x 72 mm |
Какво има в кутията
- TP-Link RE700X Удължител на обхват
- Бързо ръководство за инсталиране
- Ethernet кабел
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




